Двері вхідні металеві

Головні переваги дверей від SOTEZA™ — сучасний зовнішній вигляд.

До створенням моделей дверей залучені професійні дизайнери.

На даний момент є більше 100 кольорів плівок, 105 орнаментів і 3 рівня фрезерування.

Дизайн і відтінок обробки дверного полотна із зовнішньої і внутрішньої сторони виробу може виконуватися в однакових або відмінних один від одного варіантах — за бажанням замовника.

Ви можете замовити вподобану модель у будь-якому кольорі чи розмірі за обраною Вами комлектацією — двері під замовлення виготовляються менше, ніж за місяць!

 

Найпопулярніші стандартні моделі доступні на складі!

Безпека

Висококласні та надійні металеві двері, котрі забезпечують максимальний рівень захисту та безпеку приватних будинків, квартир чи офісів. Презентована модель виготовлена з гнутого профілю із застосуванням системи ребер жорсткості, котрі посилюють полотно дверей, збільшуючи її міцність. Збоку розташовані петлі для додаткового захисту. Більшість моделей також обладнані антизрізами.

 

Тепло та звукоізоляція

Коробка і полотно дверей утеплені базальтовою або мінеральною ватою «Knauf», в залежності від комплектації. Броненакладки на замки зі шторками виключають проникнення холодного повітря в приміщення через замкову щілину. Перевагою є особлива фіксація утеплювача,  що усуває його осідання та забезпечує високу тепло та шумоізоляцію.

 

Довговічність

При виробництві вхідних дверей від SOTEZA™ використовуються матеріали та комплектуючі частини, що характеризуються високою екологічністю, міцністю і тривалим терміном використання. Петлі від кращих виробників гарантують плавну роботу на довгі роки. Особливою довговічністю відрізняються петлі з підшипником.